Radionica - Practical exercises in digital product development

U okviru aktivnosti na Modulu SPaSE, polaznici su imali priliku da u okviru radionice budu upoznati sa najnovijim projektima iz oblasti razvoja pametnih proizvoda i usluga, kao i opremom kojom raspolažu laboratorije na fakultetima učesnicima projekta. Tom prilikom, polaznici su obišli Laboratoriju za modeliranje, simulaciju i upravljanje dinamičkim sistemima, Laboratoriju za inteligentno upravljanje i Laboratoriju za mehatroniku na Elektronskom fakultetu u Nišu, kao i Laboratoriju za digitalni razvoj proizvoda na Mašinskom fakultetu u Nišu, gde su im članovi laboratorija u kratkim crtama prezentovali svoja dosadašnja istraživanja, praktične realizacije određenih proizvoda, kao i pravce budućeg istraživanja u ovoj oblasti.

Najsrdačnije se zahvaljujemo svim učesnicima ove radionice.